Харалд V Норвешки — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
| функција = Краљ Норвешке
| владавина = од 1991.
| претходник = [[ОлафУлав V]]
| наследник =
| династија = [[Шлезвиг-Холштајн-Зонденбург-Гликсбург]]
| отац = ОлафУлав V
| мајка = Марта од Шведске
| супружник = [[Сонја од Норвешке|Сонја Харалдсен]]