Зорка Манојловић — разлика између измена

м
нема резимеа измене
м
{{DEFAULTSORT:Манојловић, Зорка}}
[[Категорија:Рођени 1929.]]
[[Категорија:Умрли 2013.]]
[[Категорија:Београђани]]
[[Категорија:Српски глумци]]
[[Категорија:Умрли 2013.]]