Општина Кочани — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
застава = Flag of Kocani Municipality.svg |
слика = MKD muni nonn(Kocani).png |
Област = [[Источна област (Македонија)|Источна]] |
град = [[Кочани]] |
стан = 38.092 |