Сулејман Демирел — разлика између измена

м
Разне исправке
м (Разне исправке)
м (Разне исправке)
| претходник 1 = [[Тургут Озал]]
| наследник 1 = [[Ахмет Неџдет Сезер]]
| датум функције 1 = [[16. мај]] [[1993]]. — [[16. мај]] [[2000]].
| вероисповест =
| професија = [[инжењер]], [[политичар]]
363.220

измена