60 (број) — разлика између измена

1.780 бајтова додато ,  пре 7 година
Нова страница: {{Природни број |број=60 |српски=шездесет |редни=шездесети |делиоци= 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 15, 20, 30, 60 |фак…
(Нова страница: {{Природни број |број=60 |српски=шездесет |редни=шездесети |делиоци= 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 15, 20, 30, 60 |фак…)
(нема разлике)