Општина Какањ — разлика између измена

м
нема резимеа измене
м
|име_генитив = Какња
|грб =
|мапа = KakanjBiH Municipalitymunicipality Locationlocation Kakanj.pngsvg
|ентитет = Федерација БиХ
|кантон = [[Датотека:Flag of Zenica-Doboj Canton.gif|20п]] [[Зеничко-добојски кантон]]