1. новембар — разлика између измена

м
Бот: исправљена преусмерења
м (Бот: исправљена преусмерења)
* [[1952]]. — [[Бора Ђорђевић]], Рибља Чорба, српски рок певач и писац
* [[1955]]. — [[Неђо Даниловић]], српски војни научник
* [[1962]]. — [[Ентони Кидис]], амерички рок музичар, фронтмен и певач групе [[Ред хот чили пеперс|Ред Хот Чили Пеперс]]
* [[1973]]. — [[Ајшварија Рај]], индијска глумица и Мис света 1994. године.
* [[1983]]. — [[Јелена Томашевић]], српска певачица
1.572.075

измена