Нилс Бор — разлика између измена

2 бајта додата ,  пре 5 година
м
уклоњена категорија Доктори наука; додана категорија Доктори физике помоћу спр…
м (додана категорија Доктори наука помоћу геџета HotCat)
м (уклоњена категорија Доктори наука; додана категорија Доктори физике помоћу спр…)
[[Категорија:Пројекат Менхетн]]
[[Категорија:Атеисти]]
[[Категорија:Доктори наукафизике]]
 
{{Link FA|ka}}