131. п. н. е. — разлика између измена

м
уклоњена категорија 130-е пне.; додана категорија 130-е п. н. е. помоћу справице [[Википедија:Ала…
м (Bot: Migrating 65 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q45912 (translate me))
м (уклоњена категорија 130-е пне.; додана категорија 130-е п. н. е. помоћу справице [[Википедија:Ала…)
{{ХронологијаДно}}
 
[[Категорија:130-е пнеп. н. е.]]