21. мај — разлика између измена

29 бајтова додато ,  пре 6 година
м
Бот: исправљена преусмерења
(Мери Анинг)
м (Бот: исправљена преусмерења)
* [[1471]] — [[Албрехт Дирер]], немачки сликар и гравер. (†[[1528]]).
* [[1527]] — [[Фелипе II]], шпански краљ.
* [[1799]] — [[Мери Анинг]], британски колекционар [[Фосил|фосила]] и [[палеонтологија|палеонтолог]] (†[[1847]])
* [[1817]] — [[Рудолф Херман Лоце]], немачки филозоф. (†[[1881]]).
* [[1844]] — [[Анри Русо|Анри Русо Цариник]], француски сликар.
1.572.075

измена