Речани

вишезначна одредница на Викимедији

Речани се може односити на:

или:

  • Речани (Речани-Зајаско), насеље у општини Кичево, Северна Македонија
  • Речани (Речани-Челопечко), насеље у општини Кичево, Северна Македонија
  • Речани, насеље у општини Кочани, Северна Македонија
  • Речани [bg], насеље у општини Смољан, Бугарска

Види још

уреди