Славица Зафировска

Славица Зафировска (Скопље, 18. фебруар 1948) је била југословенска и македонска филмска и позоришна глумица.

Славица Зафировска
Лични подаци
Датум рођења(1948-02-18)18. фебруар 1948.
Место рођењаСкопље, ФНР Југославија
Веза до IMDb-а

Филмографија

уреди
1970 1980 1990 2000 2010 Укупно
Дугометражни филм 2 2 0 0 0 4
ТВ филм 1 5 0 0 0 6
ТВ серија 1 3 6 0 2 12
Укупно 4 10 6 0 2 22


Год. Назив Улога
1970.-те
1971. Некаде морам да те чекам ТВ филм /
1972. Клупа у Јурјевској ТВ серија /
1972. Пуцањ /
1977. Пресуда /
1980.-те
1981. Црвени коњ /
1982. Јужна стаза /
1982. Илинден ТВ серија /
1984. Исчекување ТВ филм /
1985. На наш начин ТВ серија /
1985. Од жад грб ТВ филм /
1986. Солунски патрдии ТВ-серија
1986. Климент Охридски ТВ филм Владимира (као Славица Николовска-Зафировска)
1984 1987. Случки од животот ТВ серија Маја
1987. Звездите на 42-та ТВ филм Мајката
1988. Скопски сновиденија ТВ филм /
1990.-те
1990. Еурека ТВ серија гја Едисон
1990. Трст виа Скопје ТВ серија Социјална работничка
1990 1991. Македонски народни приказни ТВ серија /
1991. Опстанок ТВ серија /
1988 1992. Тврдокорни ТВ серија /
1994. Прекалени ТВ серија Мајката на Марко
2010.-те
2010. Народни приказни ТВ серија /
2012. Скопје ремикс ТВ-филм
2012-2015. Македонски народни приказни ТВ серија Домакинката
2016. Операција Дијамант ТВ-серија Газдарицата

Спољашње везе

уреди