Списак кошаркаша Портланд трејлблејзерса

списак на Викимедији

Овај чланак садржи списак кошаркаша који су наступали за Портланд трејлблејзерсе. Списак је тренутно ограничен само на играче који имају чланке на српској Википедији.

А Уреди

Играч Боравак
  Шариф Абдур Рахим 2004—2005
  Џејлен Адамс 2020

Б Уреди

Играч Боравак
  Вил Бартон 2012—2015
  Никола Батум 2008—2015
  Маркус Браун 1996—1997

В Уреди

Играч Боравак
  Хасан Вајтсајд 2019—2020
  Лени Вилкенс 1974—1975
  Рашид Волас 1996—2004
  Џералд Волас 2011—2012
  Бил Волтон 1974—1978
  Славко Вранеш 2004

Д Уреди

Играч Боравак
  Травис Динер 2010
  Клајд Дрекслер 1983—1995

Ђ Уреди

Играч Боравак
  Александар Ђорђевић 1996

Е Уреди

Играч Боравак
  Ник ван Ексел 2004—2005
  Кармело Ентони 20192021
  Џеф Ерс 2009—2010

К Уреди

Играч Боравак
  Енес Кантер 2019, 2020—2021
  Сет Кари 2018—2019
  Крис Кејман 2014—2016
  Шон Кемп 2000—2002
  Стив Кер 2001—2002
  Виктор Клавер 2012—2015
  Роберт Ковингтон 20202022
  Џамал Крофорд 2011—2012
  Омар Кук 2004

Л Уреди

Играч Боравак
  Дејмијан Лилард 2012—

М Уреди

Играч Боравак
  Си Џеј Маколум 2013—2022
  Фернандо Мартин 1986—1987
  Ерик Мејнор 2013
  Андре Милер 2009—2011
  Патрик Милс 2009—2011
  Сергеј Моња 2005—2006

Н Уреди

Играч Боравак
  Јусуф Нуркић 2017

О Уреди

Играч Боравак
  Џермејн О'Нил 1996—2000
  Фабрисио Оберто 2010
  Грег Оден 2007—2012
  Ламаркус Олдриџ 2006—2015

П Уреди

Играч Боравак
  Александар Павловић 2012—2013
  Норман Пауел 20212022
  Дражен Петровић 1989—1991
  Скоти Пипен 1999—2003
  Мејсон Пламли 20152017

Р Уреди

Играч Боравак
  Зак Рандолф 2001—2007
  Дорел Рајт 2013—2015
  Серхио Родригез 2006—2009

С Уреди

Играч Боравак
  Арвидас Сабонис 1995—2001, 2002—2003
  Кејлеб Свониган 20172019, 2020
  Стив Смит 1999—2001
  Дејмон Стодемајер 1998—2005

Ф Уреди

Играч Боравак
  Руди Фернандез 2008—2011
  Џоел Фриланд 2012—2015

Х Уреди

Играч Боравак
  Марио Хезоња 2019—2020
  Виктор Хрјапа 2004—2006

Џ Уреди

Играч Боравак
  Џејмс Џоунс 2007—2008

Ш Уреди

Играч Боравак
  Брајан Шо 1999
  Детлеф Шремпф 1999—2001