Шаблон:Борилачка вештина

Борилачка вештина
Документација шаблона[прикажи] [уреди] [историја] [освежи]

СинтаксаУреди

ПараметриУреди

УпотребаУреди

{{Борилачка вештина
| име            =
| грб            =
| опис грба         =
| величина грба       =
| слика           =
| текст испод слике     =
| величина слике      =
| такође позната под именом =
| стил           =
| земља порекла       =
| оснивач(и)        =
| порекло стила       =
| познати вежбачи      =
| олимпијски спорт      =
| веб страница       =
}}

Види јошУреди