Шаблон:Датум смрти/песак

Документација шаблона[прикажи] [уреди] [историја] [освежи]

УпотребаУреди

{{датум смрти|година_смрти|месец_смрти|дан_смрти|година_рођења|месец_рођења|дан_рођења}}

ПримерУреди

{{датум смрти|2001|12|30|2000|12|30}}30. децембар 2001.(2001-12-30) (1 год.)

Категорија за праћењеУреди

Види јошУреди