42. п. н. е.

Година
Миленијум: 1. миленијум
Векови:
Деценије:
Године:

ДогађајиУреди

СмртиУреди

РеференцеУреди

  1. ^ Мала школска енциклопедија. ISBN 978-86-331-2950-3. стр. 45.

Види јошУреди

РеференцеУреди