Отворите главни мени

Весела

вишезначна одредница на Викимедији

Весела може да се односи на:

  • Весела, српско женско име

или

  • Весела (Бугојно), насељено мјесто у општини Бугојно, Федерација Босне и Херцеговине, БиХ
  • Весела (Плетерница), насељено мјесто у граду Плетерници, Република Хрватска
  • Весела (Злин), насељено мјесто у округу Злин, Злински крај, Чешка Република
  • Весела (Пелхримов), насељено мјесто у округу Пелхримов, крај Височина, Чешка Република
  • Весела (Рокицани), насељено мјесто у округу Рокицани, Плзењски крај, Чешка Република
  • Весела (Семили), насељено мјесто у округу Семили, Либеречки крај, Чешка Република

Види јошУреди