Отворите главни мени

Гибсон

вишезначна одредница на Викимедији

Гибсон има више значења:

ОсобеУреди

  • Мел Гибсон, америчко-аустралијски филмски глумац, режисер и продуцент
  • Роберт Л. Гибсон, амерички пилот, ваздухопловни инжењер и астронаут