Корисник:Michaello/Државе/Азија

Азербејџан Авганистан Бангладеш Бахреин Брунеји Бутан Вијетнам Грузија Израел Индија Индонезија Ирак Иран Источни Тимор Јапан Јемен Јерменија Јордан Јужна Кореја Казахстан Камбоџа Катар КинаКипар Киргистан Кувајт Лаос Либан Малдиви Малезија Монголија Непал Оман Пакистан Саудијска Арабија Северна Кореја Сингапур Сирија Тајланд Таџикистан Туркменистан Турска Узбекистан Уједињени Арапски Емирати Филипини Сри Ланка