Крен

вишезначна одредница на Викимедији

Крен може да се односи на:

  • Крен (Јон), насељено место у Француској, у департману Јон
  • Крен (Лот), насељено место у Француској, у департману Лот
  • Крен сир Фробе, насељено место у Француској, у департману Мајен