Милен

вишезначна одредница на Викимедији

Милен може бити:

  • Милен Ајхсен, општина у округу Нордвестмекленбург, у њемачкој покрајини Мекленбург-Западна Померанија.
  • Милен (Наштетен), општина у округу Рајн-Лан, у њемачкој покрајини Рајна-Палатинат.
  • Милен (Бад Емс), општина у округу Рајн-Лан, у њемачкој покрајини Рајна-Палатинат.