Математички факултет Универзитета у Београду — разлика између измена

нови декан
(нови декан)
| седиште_град = [[Београд]]
| седиште_држава = [[Србија]]
| декан = [[МиодрагЗоран МатељевићРакић]]
| број_одсека = 2
| број_смерова = 9
* Др [[Неда Бокан]] (2004—2007; од децембра 2006. до фебруара 2007. као вршилац дужности)
* Др [[Драгољуб Кечкић]] као вршилац дужности од фебруара до новембра 2007.
* Др [[Миодраг Матељевић]] (2007-данас2014)
* Др [[Зоран Ракић]] (2014-данас)
 
== Види још ==