Отворено првенство Катара за мушкарце — разлика између измена

м
|-
|2000.
|'''{{зас|Бахами}} [[Марк Ноулс]] <br /> {{зас|БелгијаБелорусија}} [[Макс Мирни]]''' || {{зас|САД}} [[Алекс О'Брајен]] <br /> {{зас|САД}} [[Џаред Палмер]] || 6:3, 6:4
|-
|2001.
|-
|2006.
|'''{{зас|Шведска}} [[Јонас Бјеркман]] <br /> {{зас|БелгијаБелорусија}} [[Макс Мирни]]''' || {{зас|Белгија}} [[Кристоф Рохус]] <br /> {{зас|Белгија}} [[Оливер Рохус]] || 2:6, 6:3, 10:8
|-
|2007.