Елизабета од Јорка — разлика између измена

м
Бот: уклоњен шаблон: Link FA
м (Бот: исправљена преусмерења)
м (Бот: уклоњен шаблон: Link FA)
[[Категорија:Династија Јорк]]
[[Категорија:Енглеске краљице]]
 
{{Link FA|sv}}