Себеш — разлика између измена

44 бајта додата ,  пре 6 година
м
Бот: исправљена преусмерења
м ((Script) File renamed: File:Coa Sebes RO.pngFile:ROU AB Sebes CoA.png File renaming criterion #6: Harmonize file names of a set of images (so that only one part of all names differs) to ease th…)
м (Бот: исправљена преусмерења)
 
== Природни услови ==
Град Себеш налази се у средишњем делу историјске покрајине [[Трансилванија|Трансилваније]], око 115 -{km}- јужно до [[Клуж-Напока|Клужа]]а.
 
Себеш се налази у средишњој котлини [[Трансилванија|Трансилваније]], поред реке [[Мориш (река)|Мориш]].
 
== Становништво ==
256.217

измена