Мартин I од Арагона — разлика између измена

нема резимеа измене
| претходник1 = [[Мартин Млађи од Сицилије]]
| наследник1 = [[Фернандо I од Арагона]]
| династија = [[династија Барселона|БарселонеБарселонa]]
| отац = [[Пере IV од Арагона]]
| мајка = [[Еленора Сицилијанска]]