Отворите главни мени

Промене

27 бајтова додато ,  пре 11 година
м
Додавање надморске висине
|географска_ширина=45° 05′ 05" СГШ
|географска_дужина=19° 35′ 47" ИГД
|надм висина=130
|популација=1533
|поштански код=22208
462.374

измене