Манђелос — разлика између измена

м
Додавање надморске висине
м (Додавање надморске висине)
|географска_ширина=45° 05′ 05" СГШ
|географска_дужина=19° 35′ 47" ИГД
|надм висина=130
|популација=1533
|поштански код=22208
477.929

измена