Котроман — разлика између измена

м
Додавање надморске висине
м (Ц -> ц)
м (Додавање надморске висине)
|географска_ширина=43° 46′ 03" СГШ
|географска_дужина=19° 28′ 17" ИГД
|надм висина=696
|популација=182
|поштански код=
501.718

измена