Сантос Дијаз (Густаво Дијаз Ордаз) — разлика између измена

м
.
м (.)
м (.)
{{Клица-насеље-Мексико}}
{{Мексичка општина Густаво Дијаз Ордаз (Тамаулипас)}}
{{портал бар|Мексико|Северна Америка|Латинска Америка|Географија}}
 
[[Категорија:Насеља у општини Густаво Дијаз Ордаз (Тамаулипас)]]