РК Монпеље — разлика између измена

нема резимеа измене
| 16 || [[Никола Портнер]] || Голман || 19. новембар 1993. || {{застава|Швајцарска}}
|-
| 6 || [[Теофил КаусеКосе]] || Десно крило || 12. октобар 1992. || {{застава|Француска}}
|-
| 13 || [[Жилијен Бос]] || Десно крило || 18. август 1998. || {{застава|Француска}}
| 23 || [[Вид Кавтичник]] || Десни бек || 24. мај 1984. || {{застава|Словенија}}
|-
| 24 || [[БатистБаптист Бонефон]] || Леви бек || 22. јануар 1993. || {{застава|Француска}}
|-
| 28 || [[Валентан Порт]] || Десни бек || 7. септембар 1990. || {{застава|Француска}}
|-
| 39 || [[Мохамед СоусиСуси]] || Леви бек || 17. јануар 1993. || {{застава|Тунис}}
|-
| 4 || [[Дијего Симонет]] || Средњи бек || 26. децембар 1989. || {{застава|Аргентина}}
| 5 || [[Килијан Виљемино]] || Средњи бек || 20. мај 1998. || {{застава|Француска}}
|-
| 25 || [[Жан-Луп ФаустанФостан]] || Средњи бек || 23. март 1995. || {{застава|Француска}}
|-
| 27 || [[Фредрик Петерсон]] || Пивот || 11. фебруар 1989. || {{застава|Шведска}}
=== РК Монпеље шампион Европе 2017/18. ===
 
[[Венсан Жерар]], [[Никола Портнер]], [[Теофил КаусеКосе]], [[Ајмен Туми]], [[Микаел Гигу]], [[Арно Бинго]], [[Јонас Трухановичијус]], [[Матје Гребиљ]], [[Мелвин Ричардсон]], [[Вид Кавтичник]], [[БатистБаптист Бонефон]], [[Валентан Порт]], [[Мохамед СоусиСуси]], [[Дијего Симонет]], [[Килијан Виљемино]], [[Жан-Луп ФаустанФостан]], [[Лудовик Фабрегас]], [[Бењамин Агфур]], [[Мохамед Мамду]] и тренер [[Патрис Канајер]].
 
== Познати играчи ==
Анониман корисник