Вилт Чејмберлен — разлика између измена

м (Разне исправке)
{{Новајлија године НБА}}
{{Лејкерси НБА шампиони 1971–71}}
{{Филаделфија севентисиксерси}}
 
{{DEFAULTSORT:Чејмберлен, Вилт}}
[[Категорија:Рођени 1936.]]
Анониман корисник