Оукланд (Калифорнија) — разлика између измена

 
== Партнерски градови ==
* {{зас|Куба}} [[Сантијаго де Куба]]
* {{зас|Португалија}} [[Фуншал]]
* {{зас|}} [[Ливорно]]
* {{зас|Јапан}} [[Фукуока]]
* {{зас|Русија}} [[Нахотка]]
* {{зас|Гана}} [[Sekondi-Takoradi]]
* {{зас|Кина}} [[Даљен]]
* {{зас|Јамајка}} [[Ocho Rios]]
* {{зас|Мароко}} [[Агадир]]
* {{зас|Вијетнам}} [[Да Нанг]]
* {{зас|Монголија}} [[Улан Батор]]
 
== Референце ==