Сент Џонс (Антигва и Барбуда) — разлика између измена

м
gradovi pobratimi
м (gradovi pobratimi)
м (gradovi pobratimi)
{{...}}
Сент Џонс поседује међународни аеродром.
 
== Партнерски градови ==
* Џерзи Сити
 
== Галерија ==
 
{{Главни градови у Северној Америци}}
== Партнерски градови ==
* {{#Property:P190}}
 
*<!-- {{званични веб-сајтвебсајт|}} NEMA NA VIKIPODACIMA -->
 
[[Категорија:Главни градови у Северној Америци]]
1.572.075

измена