Сити Опен — разлика између измена

157 бајтова додато ,  пре 10 месеци
нема резимеа измене
 
| 2018. || {{зас|Немачка}} '''Александар Зверев''' {{small|(2)}} || {{зас|Аустралија}} [[Алекс де Минор]] || 6:2, 6:4
|-
| 2019. || {{зас|Аустралија}} '''[[Ник Кириос]]''' || {{зас|Русија}} [[Данил Медведев]] || 7:6<sup>(8:6)</sup>, 7:6<sup>(7:4)</sup>
| 2019. || || ||
|}