Фудбалска репрезентација Холандије — разлика између измена

нема резимеа измене
| фифа мин = 36.
| фифа мин датум = август 2017.
| pattern_la1 = _ned18h
| pattern_b1 = _ned18h
| pattern_ra1 = _ned18h
| pattern_sh1 = _usa18h_neder18h
| pattern_so1 = _ned18H
| leftarm1 = FF6100
| body1 = FF6100
| rightarm1 = FF6100
| shorts1 = FFFFFF
| socks1 = FF6100
| pattern_la2 = _neder18a
| pattern_b2 = _neder18a
| pattern_ra2 = _neder18a
| pattern_sh2 = _ned18a_neder18a
| pattern_so2 = _ned18A
| leftarm2 = 19BFFFFFFFFF
| body2 = 19BFFFFFFFFF
| rightarm2 = 19BFFFFFFFFF
| shorts2 = 000066FFFFFF
| socks2 = 19BFFF
| прва међународна утакмица = {{зас|БЕЛ}} [[Фудбалска репрезентација Белгије|Белгија]] 1 - 4 '''Холандија''' {{зас|ХОЛ}}<br />([[Антверпен]], [[Белгија]]; [[30. април]] [[1905]].) | највећа победа = {{зас|ХОЛ}} '''Холандија''' 11 - 0 [[Фудбалска репрезентација Сан Марина|Сан Марино]] {{зас|СМР}}<br />([[Ајндховен]], [[Холандија]]; [[2. септембар]] [[2011]].) | највећи пораз = {{зас|ХОЛ}} '''Холандија''' 2 - 12 [[Фудбалска репрезентација Енглеске|Енглеска]] {{зас|ЕНГ}}<br />([[Хаг|Ден Хаг]], [[Холандија]]; [[1. април]] [[1907]].)
| број учешћа = 10
29

измена