Општина Ајдовшчина — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
име = Ајдовшчина |
словеначко име = Ajdovščina |
грб= -Ajdovščina.gif |
слика = Karte Ajdovscina si.png |
област = [[Горишка (регија)|Горишка]] |