Матијас Весино — разлика између измена

нема описа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
Ред 23:
| године = {{br separated entries|2010−2011|2011−2013|2013−2017|2014|2014−2015|2017−}}
| клубови = {{br separated entries|[[ФК Сентрал Еспањол|Сентрал Еспањол]]|[[ФК Насионал|Насионал]]|[[ФК Фиорентина|Фиорентина]]|{{аббр|→|на позајмици}} [[ФК Каљари|Каљари]]|{{аббр|→|на позајмици}} [[ФК Емполи|Емполи]]|[[ФК Интер Милано|Интер]]}}
| наступи = {{br separated entries|32|23|85|9|38|99104}}
| голови = {{br separated entries|(3)|(5)|(6)|(2)|(2)|(10)}}
| тренерске_године =
Ред 29:
| репрезентација_(године) = {{br separated entries|2010−2011|2016−данас}}
| репрезентација_(име) = {{br separated entries|Уругвај У20|[[Фудбалска репрезентација Уругваја|Уругвај]]}}
| репрезентација_(наступи) = {{br separated entries|14|5657}}
| репрезентација_(голови) = {{br separated entries|(4)|(3)}}
| актуелизовано1_(датум) = 24. јун 2018.
Ред 58:
=== Интер ===
* [[Серија А]] '''(1)''' : [[Серија А 2020/21.|2020/21]].
* [[Куп Италије у фудбалу|Куп Италије]] '''(1)''' : 2021/22.
* [[Суперкуп Италије у фудбалу|Суперкуп Италије]] '''(1)''' : 2021.
 
Анониман корисник