Ново Орахово — разлика између измена

м
Исправка шаблона за координате
м (Исправка шаблона за координате)
|округ=Северно-бачки
|општина=Бачка Топола
|географска_ширина=45° 50′ 56" СГШ
|географска_дужина=19° 46′ 02" ИГД
|надм висина=111
|популација=2029
* [http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlongtype=decimal&latitude=45.842666&longitude=19.767&zoom=8 План насеља на мапи (-{Mapquest}-)]
 
 
{{Координате|45_50_56_N_19_46_02_E|45° 50' 56" СГ Ш, 19° 46' 02" ИГД}}
 
{{Општина Бачка Топола}}
13.848

измена