784. п. н. е. — разлика између измена

14 бајтова уклоњено ,  пре 11 година
м
Бот Брише: id:784 SM
м (Бот Додаје: oc:-784)
м (Бот Брише: id:784 SM)
[[Категорија:780-е пне.]]
 
[[su:784 SM]]
[[bs:784 p.n.e.]]
[[fr:-784]]
[[gl:-784]]
[[id:784 SM]]
[[it:784 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 784]]
[[lt:784 m. pr. m. e.]]
[[mk:784 п.н.е.]]
[[nap:784 AC]]
[[new:इ॰ पू॰ ७८४]]
[[nap:784 AC]]
[[oc:-784]]
[[uz:Mil. av. 784]]
[[pl:784 p.n.e.]]
[[sk:784 pred Kr.]]
[[su:784 SM]]
[[uk:784 до н. е.]]
[[uz:Mil. av. 784]]
[[vec:784 a.C.]]
[[zh:前784年]]
109.173

измене