Банка — разлика између измена

м
викиречник
м (Bot: Adding {{Commonscat|Banks}})
м (викиречник)
{{клица-економија}}
{{Привреда}}
{{Други пројекти
{{Commonscat|Banks}}
| commons = Banks
| wikispecies =
| wiktionary = Банка
| wikiversity =
| wikibooks =
| wikisource =
| wikiquote =
| wikinews =
}}
 
[[Категорија:Банкарство|*]]
1.572.075

измена