Отворите главни мени

Промене

23 бајта додата ,  пре 7 година
м
r2.7.3) (Робот: додато fa:جان هیکس
[[eo:John Richard Hicks]]
[[eu:John Hicks]]
[[fa:جان هیکس]]
[[fr:John Hicks]]
[[gd:John Hicks]]
233.297

измена