Миле Станковић — разлика између измена

нема резимеа измене
Нема описа измене
Нема описа измене
| 1988. || [[Бољи живот]] (серија) ||
|-
| 1989. || [[ДругарчинаДругарица министарка]] (серија) ||
|-
| 1989. || [[Балкан експрес 2]] (серија) ||
| 1995. || [[Отворена врата]] (серија) || Носач
|-
| 1997. || [[Горе-Доле (ТВ серија)|Горе доле]] (серија) || Пенда
|-
| 1998-1999. || [[Породично благо]] (серија) || Комшија