Сиван — разлика између измена

48 бајтова додато ,  пре 8 година
м
децималне координате
м (Робот: додато ro:Civens)
м (децималне координате)
|префектура=Монбризон
|кантон=Фер (Лоара)
|географска_ширина= 45° 46' 51" СГШ.7808333333333
|географска_дужина= 04° 15' 12" ИГД4.25333333333333
|гшир=45.7808333333333
|гдуж=4.25333333333333
|надморска_висина=386
|максимална_надморска_висина=470
1.572.075

измена