Сенан — разлика између измена

48 бајтова додато ,  пре 7 година
м
децималне координате
м (r2.7.3) (Робот: додато sv:Cenans)
м (децималне координате)
|префектура=Везул
|кантон=Монбозон
|географска_ширина= 47° 25' 56" СГШ.4322222222222
|географска_дужина= 06° 11' 48" ИГД6.19666666666667
|гшир=47.4322222222222
|гдуж=6.19666666666667
|надморска_висина=278
|максимална_надморска_висина=293
1.572.075

измена