Деми — разлика између измена

48 бајтова додато ,  пре 8 година
м
децималне координате
м (r2.7.3) (Робот: додато sv:La Demie)
м (децималне координате)
|префектура=Везул
|кантон=Нороа ле Бур
|географска_ширина= 47° 35' 11" СГШ.5863888888889
|географска_дужина= 06° 10' 34" ИГД6.17611111111111
|гшир=47.5863888888889
|гдуж=6.17611111111111
|надморска_висина=400
|максимална_надморска_висина=447
1.572.075

измена