Отворите главни мени

Промене

м
r2.7.2+) (Робот: додато mk:Хо Ши Мин (град)
[[lmo:Cità de Ho Chi Minh]]
[[hu:Ho Si Minh-város]]
[[mk:Хо Ши Мин (град)]]
[[mg:Hô-Chi-Minh-Ville]]
[[mt:Ho Chi Minh (belt)]]
521.758

измена