Категорија:30-е — разлика између измена

м
Бот Додаје: id, io, ja, simple, zh
м (Додавање међувики веза ка енглеској Википедији)
м (Бот Додаје: id, io, ja, simple, zh)
 
[[en:Category:30s]]
[[id:Kategori:30-an]]
[[io:Category:4ma yar-deko]]
[[ja:Category:30年代]]
[[simple:Category:30s]]
[[zh:Category:30年代]]
515.035

измена