Суми — разлика између измена

24 бајта додата ,  пре 8 година
м (Разне исправке)
* {{зас|Бугарска}} [[Враца]]
* {{зас|Немачка}} [[Келе]]
* {{ЗД ПОЉзас|Пољска}} [[Лублин]]
* {{ЗД ПОЉзас|Пољска}} [[Гожов Вјелкополски]]
* {{ЗД ПОЉзас|Пољска}} [[Замостја]]
* {{зас|Русија}} [[Курск]]
* {{зас|Русија}} [[Белгород]]