Општина Илиџа — разлика између измена

м
нема резимеа измене
мНема описа измене
мНема описа измене
|име_генитив = Илиџе
| грб =
| мапа = IlidzaBiH Municipalitymunicipality Locationlocation Ilidža.pngsvg
| ентитет = Федерација БиХ
| кантон = [[Датотека:Flag of Sarajevo Canton.svg|20п]] [[Сарајевски кантон]]