Сан Себастијан (вишезначна одредница)

вишезначна одредница на Викимедији

Сан Себастијан (шп. San Sebastián) може да се односи на:

Шпанија

Салвадор

Хондурас

Костарика

Мексико

Филипини

Порторико

Венецуела